درباره راه‌اندازی فروشگاه طرفداران فیلم

از دیدن سریال پیکی بلایندرز شروع شد

از سر علاقه‌ای که به این سریال و شخصیت اول اون، تامی پیدا شد، تصمیم گرفتم یک پیج هواداری در اینستاگرام بزنم که آیدیش شد (tomyshelbi_toppic@) و با استفاده از تجربه‌ای که از کارکردن با چند نرم افزار تدوین و ادیت عکس داشتم(فتوشاپ و پریمیر) تونستم محتوای خوب و با کیفیتی رو ارائه بدم که به لطف خدا خیلی مورد استقبال قرار گرفت و الان تعداد زیادی از بینندگان این سریال در دنیا این پیج رو دنبال میکنن.
بعد از مدتی تصمیم بر این شد تا چند قلم لباس با طرح‌های این سریال تهیه کنم و در پیج به فروش برسونم. چندتا طرح از اینترنت پیدا کردم، با ذوق خودم چندتا طرح دیگه ساختم و با یک تامین کننده لباس قرار گذاشتیم که تیشرت‌های من رو چاپ کنه و بعد از فروش در سود باهم شریک باشیم. با خرید از یک سایت فروشِ آماده محصولات رو در سایت خودم قرار دادم و شروع به تبلیغات کردم.
کار طراحی و فروش تیشرت‌ها رو ادامه دادم تا جایی که به ایده Fanmovie رسیدیم.
جایی که قراره لباس‌ها و اکسسوری‌هایی رو داشته باشه که علاقه‌مندان به فیلم و سریال‌های مختلف بتونن به این سایت مراجعه کنن و محصول مورد علاقه خودشون که مرتبط با فیلم مورد علاقشون هست رو تهیه کنن.
اما در این مسیر تنها نموندم. دوست همیشه همراه من، رسول داستان، مثل همیشه پا درمیون گذاشت و قرار شد با کمک همدیگه و با استفاده از تجریباتمون این راه رو در پیش بگیریم تا به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسونیمش.

خیلی خوشحالیم که میتونیم در راه علاقه‌ی خودمون و علاقه‌ی خیلی زیادی از مردم، خدماتی رو ارائه میدیم که در بسیاری از لحظه‌های زندیگشون ما در کنارشون هستیم

نویسنده: رضا کارگر

رسول داستان

طراح و پشتیبان وبسایت

رضا کارگر

گرافیست و اینستاگرامر